Jaunumi

MILKY CHANCE KONCERTA RĪGĀ ĪPAŠAIS VIESIS BŪS CONNER YOUNGBLOOD

MILKY CHANCE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 14. februārī
Hiphopa bīti, akustiskā folkotronika un ambientas vēsmas raksturo jaunā mūziķa Conner Youngblood muzikālās izpausmes, un tās klātienē varēs novērtēt jau 14. februārī, koncertzālē Palladium, pirms vācu nu-folk apvienības Milky Chance uzstāšanās. Dalasā uzaugušais, Nešvilā dzīvojošais mākslinieks savā daiļradē un dzīvesveidā iemieso kosmopolītisma tīrāko esenci, un viņa mūzika ne vien plešas pāri kultūru robežām, bet ir arī sasniedzama jebkur, kur vien pieejams internets.

Lasīt tālāk

RĪGĀ ATGRIEŽAS KARSTASINĪGĀ ČIGĀNU PANKROKA APVIENĪBA GOGOL BORDELLO

GOGOL BORDELLO, Palladium koncertzāle, 2018. gada 20. maijā
Ekstravagants skatuves tēls, huligāniska uzvedība un enerģētiski piesātināta mūzika, kas pārkāpj jebkādu žanru robežas un nicinoši izturas pret sabiedrībā pieņemtajām normām – amerikāņu čigānu pankroka apvienība Gogol Bordello izaicina un iekarsē publiku jau gandrīz divdesmit gadus. Ik gadu viņi nospēlē ap diviem simtiem koncertu, no kuriem liela daļa ir pilnībā izpārdoti, gluži tāpat kā grupas iepriekšējā uzstāšanās Rīgā. 2018. gada 20. maijā Gogol Bordello atgriezīsies koncertzālē Palladium, piedāvājot karstas dejas, vīna šaltis un pilnu jaunā albuma “Seekers and Finders” dziesmu listi.

Lasīt tālāk

SLAVENAIS KOMPONISTS UN PIANISTS LUDOVICO EINAUDI UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA – AMFITEĀTRĪ

Ludovico Einaudi, Arēna Rīga, 2018. gada 9. aprīlī
Mūsdienu klasiskās mūzikas komponista un pianista Ludoviko Einaudi (Ludovico Einaudi) vārds ir zināms visā pasaulē – viņa dziļi aizkustinošie un emocionālie skaņdarbi bagātinājuši neskaitāmus kino darbus, bet Einaudi spēja sapludināt tradicionālo ar minimālismu un mūsdienīgu elpu ierindojušas itāli starp talantīgākajiem tīrradņiem mūsdienu klasiskajā mūzikā. Nākošgad Einaudi dosies Eiropas koncertturnejā, un viena no pieturvietām būs arī Arēnas Rīga amfiteātris, kurā dižais mūziķis uzstāsies 9. aprīlī. Biļešu pārdošana Biļešu Serviss kasēs sāksies 30. novembrī un pirmo biļešu cena 49 €.

Lasīt tālāk

VASARĀ SIGULDAS ESTRĀDĒ UZSTĀSIES NORVĒĢU SUPERGRUPA A-HA

A-HA, Siguldas pilsdrupu estrāde, 2018. gada 17. jūlijā
17. jūlijā norvēģu grupa uzstāsies Siguldas pilsdrupu estrādē, piedāvājot klausītājiem gan laika pārbaudi izturējušos lielākos hitus jaunā skanējumā, gan pavisam jaunas kompozīcijas, kurās joprojām atpazīstams unikālais A-ha radošais rokraksts.

Lasīt tālāk

“Guns N' Roses” nākamgad pirmo reizi uzstāsies Baltijā ar brīvdabas koncertu Tallinā

Guns N' Roses, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2018. gada 16. jūlijā
Nākamā gada 16. jūlijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē norisināsies viens no svarīgākajiem mūzikas notikumiem šajā desmitgadē - rokmūzikas ikonas pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā uzstāsies Baltijā. Trīs stundu garajā brīvdabas koncertā uz skatuves kāps “Guns N' Roses” oriģinālā sastāva dalībnieki - Aksels Rouzs, Slešs un Dafs Makagans, mūziķiem pievienosies taustiņinstrumentālists Dizijs Rīds, ģitārists Ričards Fortuss, bundzinieks Frenks Ferers un taustiņinstrumentāliste Melisa Rīza.

Lasīt tālāk

Šodien sākas biļešu pārdošana uz ROGER WATERS koncertu 1

Roger Waters, Arēna Rīga, 2018. gada 24. augustā
Lai visi kvalitatīvas mūzikas cienītāji varētu izbaudīt klātienē vienu no pēdējās desmitgades grandiozākajiem šoviem pasaulē un pašu lielāko un krāšņāko koncertu, kas noticis Arēnā Rīga, jau šodien, 5.oktobrī, pārdošanā nonāk biļetes uz Rodžera Votersa koncertu Rīgā, to sākotnējā cena – EUR 59, biļetes var iegādāties Biļešu serviss kasēs un bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

BRITU MŪZIĶIS GHOSTPOET 16. FEBRUĀRĪ UZSTĀSIES RĪGĀ “MŪZIKAS NAMĀ DAILE”

GHOSTPOET, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 16. februārī
Ekspresīvs minimālisms, elektroniska izsmalcinātība un dziesmas ar vieglu nolemtības pieskaņu – britu mūziķis Ghostpoet, īstajā vārdā Obaro Ejimive, arī savā ceturtajā albumā Dark Days & Canapes palicis uzticīgs deviņdesmito gadu Bristoles skanējumam, un mūzikas gurmāni klātienē to varēs izbaudīt īpaši intīmā koncertā Mūzikas namā Daile 16.februārī.

Lasīt tālāk

27. APRĪLĪ KONCERTZĀLĒ PALLADIUM UZSTĀSIES RAG’N’BONE MAN

RAG’N’BONE MAN - PĀRCELTS!, Palladium koncertzāle, 2018. gada 29. aprīlī
Galvu reibinošos panākumus Rag’n’Bone Man turpina atzīmēt ar turneju Grande Reserve Tour, kas iestartēs 2018. gada sākumā, un 27.aprīlī viņš uzstāsies Rīgā, koncertzālē Palladium.

Lasīt tālāk

"Pink Floyd" vizionārs Rodžers Voterss ar iespaidīgu šovu nākamgad uzstāsies Rīgā.

Roger Waters, Arēna Rīga, 2018. gada 24. augustā
Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Rodžers Voterss 2018.gada vasarā Rīgā uzstāsies ar vienu no krāšņākajiem 21.gadsimta rokmūzikas šoviem. Rodžera Votersa koncertturneja “US + THEM” jau kopš vasaras sākuma apceļojusi lielākās ASV pilsētas, pulcējot simtiem tūkstošu sajūsminātu fanu un gavilējošu mūzikas kritiķu, un jau nākamgad 24.augustā Arēna Rīga piedzīvos grandiozāko šovu, kāds jebkad skanējis tās sienās.

Lasīt tālāk

“Depeche Mode” Rīgā iesildīs Losandželosas apvienība “Black Line”

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2018. gada 20. februārī
“Depeche Mode” uzstāšanos “Global Spirit Tour” koncerttūres ietvaros, kas 20. februārī norisināsies “Arēnā Rīga”, iesildīs eksperimentālā apvienība “Black Line”.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies vācu elektroniskās folkmūzikas apvienība Milky Chance

MILKY CHANCE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 14. februārī
Dzīvespriecīgas melodijas ar nedaudz rezignētu intonāciju, mūsdienīga folkmūzika ar regeja elementiem un izteiktiem elektroniskiem bītiem raksturo vācu nu-folk apvienību Milky Chance, kas 14. februārī uzstāsies Rīgā, koncertzālē Palladium. Sagrozījuši galvas miljoniem cilvēku Eiropā un ārpus tās ar savu debijas singlu Stolen Dance, Milky Chance šogad laiduši klajā jaunu albumu Blossom ar daudz nobriedušāku skanējumu, kas gan nav licis pazaudēt mūziķu radošo rokrakstu. Biļetes uz koncertu būs pieejamas no piektdienas, 15. septembra.

Lasīt tālāk

Ar jaunu programmu Rīgā šoruden koncertēs leģendārie avangardi Laibach

LAIBACH, Palladium koncertzāle, 2017. gada 16. novembrī
Šoruden 16. novembrī koncertzālē Palladium ar pavisam jaunu programmu uzstāsies slovēņu konceptuāli avangardiskā grupa Laibach. Apvienības jaunais albums Also Sprach Zarathustra lielā mērā tapis, iedvesmojoties no vācu filozofa un domātāja Frīdriha Nīčes viena no slavenākajiem darbiem Tā runāja Zaratustra.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!