Jaunumi

TIKS PĀRCELTS IN FLAMES KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. In Flames, Palladium Rīga, 2020. gada 29. maijā
Informējam, ka saistībā ar valdības lēmumu un ierobežojumiem grupas In Flames paredzētā tūre Eiropā tiks pārcelta uz nākamā gada sākumu, t. sk. 29. maija plānotais koncerts koncertzālē Palladium. Par jauno koncerta datumu tiks paziņots drīzumā. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu. Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS - PLĀNOTAIS KONCERTS "ANSIS" KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
Informējam, ka 7. maijā plānotais anša solo koncerts koncertzālē Palladium ir pārcelts uz 7. NOVEMBRI. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu.

Lasīt tālāk

PĀRCELTI - PLĀNOTIE KONCERTI "RĪTA UN VAKARA DZIESMAS" RĒZEKNĒ UN LIEPĀJĀ

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Informējam, ka 4. aprīlī plānotais koncerts "Rīta un vakara dziesmas", Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" pārcelts uz 24. OKTOBRI un 9. aprīlī plānotais koncerts "Rīta un vakara dziesmas" Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "GORS" pārcelts uz 5. NOVEMBRI. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pasākuma datumiem.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTI APRĪĻA SĀKUMĀ PLĀNOTIE RĪGAS DOMA ZĒNU KORA UN RAIMONDA TIGULA KONCERTI

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Informējam, ka, saistībā ar valdības lēmumu un rūpējoties gan par koncertu apmeklētāju, gan koncertu dalībnieku veselību, tiks pārcelti aprīļa sākumā plānotie Rīgas Doma Zēnu Kora un Raimonda Tigula koncerti: • “Rīta un vakara dziesmas” 4. aprīlī Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars” • “Rīta un vakara dziesmas” 9. aprīlī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “GORS”

Lasīt tālāk

AMON AMARTH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

, 1. janvārī
Mūsdienu smagā metāla meistari un viena no pieprasītākajām Zviedrijas grupām Amon Amarth pirmo reizi viesosies Latvijā un šovasar uzstāsies koncertzālē Palladium 13. jūlijā. Grupa uzstāsies Rīgā sava jaunākā albuma “Berserker” turnejas ietvaros. Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs nopērkamas no 10. februāra plkst. 10:00 “Biļešu Serviss” tīklā, bet jau no 7. februāra biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā.

Lasīt tālāk

STING ATGRIEŽAS RĪGA AR KONCERTPROGRAMMU "MY SONGS"

Atcelts. Sting, Arēna Rīga, 2020. gada 2. oktobrī
Izcilais mūziķis, solomākslinieks un grupas “The Police” dalībnieks Sting atgriežas Rīgā ar savu labāko dziesmu koncertprogrammu “My Songs”. Šī koncerturneja jau kopš 2019. gada sākuma ar milzu panākumiem apceļo visu pasauli un turpināsies arī šogad gan ar vairāku nedēļu koncertsēriju Lasvegasā, gan atkārtotiem koncertiem citur ASV un Eiropā, t.sk. 2. oktobrī Arēnā Rīga. Šoreiz šis būs vienīgais Sting koncerts Baltijā. Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs nopērkamas no 7. februāra plkst. 10:00 “Biļešu Serviss” tīklā, bet jau no 6. februāra biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā.

Lasīt tālāk

IN FLAMES UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. In Flames, Palladium Rīga, 2020. gada 29. maijā
Ar vairāk kā miljons vidējo klausītāju skaitu mēnesī mūzikas straumēšanas vietnē Spotify, leģendārie melodiskie zviedru metālisti In Flames ar savu jaunāko albumu “I, the Mask” 29. maijā pirmo reizi Latvijā uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas no 24. janvāra plkst. 12:00 “Biļešu Serviss” tīklā, bet jau no šodienas biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā.

Lasīt tālāk

BON IVER UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

ATCELTS. BON IVER, Mežaparka Zaļais teātris, 2021. gada 18. augustā
Leģendām apvītā muzikālā ģēnija Džastina Vernona (Justin Vernon) solo projekts “Bon Iver” beidzot būs atceļojis līdz Baltijai. Grupas ilgi gaidītais koncerts notiks 2. novembrī Arēnā Rīga. Biļešu iepriekšpārdošana no ceturtdienas, 23. janvāra plkst. 11:00 un publiskā tirdzniecība no piektdienas, 24. janvāra plkst. 11:00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

Mainīti “Rīta un vakara dziesmas” koncertu datumi Rēzeknē un Liepājā

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Komponista Raimonda Tiguļa un Rīgas Doma zēnu kora “Rīta un vakara dziesmas” koncerti notiks arī nākamā gada pavasarī vairākās līdz šim neizziņotās Latvijas pilsētās. Koncertu grafiku izmaiņu dēļ mainīti šogad decembrī paredzētie Rēzeknes un Liepājas koncertu norises datumi un tie pārcelti uz nākamā gada aprīli. Koncerts Rēzeknē notiks 9. aprīlī Latgales vēstniecībā “Gors”, bet koncerts Liepājā notiks 4. aprīlī koncertzālē “Lielais dzintars”. Iegādātās biļetes derīgas uz jaunajiem koncerta datumiem vai arī tos ir iespējams atgriezt, vai samainīt to tirdzniecības vietās.

Lasīt tālāk

ansis uzstāsies koncertzālē Palladium

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
Nākamā gada 7. maijā Rīgā, koncertzālē Palladium notiks repera anša solo koncerts. ansis ir vienreizēja parādība ne tikai Latvijas hiphopā, bet, daudzuprāt, Latvijas mūzikā kopumā. Viņa mūziku retais klasificētu kā plašākai publikai radītu, taču, neskatoties uz to, ansis šobrīd ir viens no pēdējo gadu klausītākajiem latviešvalodīgajiem mūziķiem, konkurējot ar lielākajiem vārdiem latviešu populārajā mūzikā.

Lasīt tālāk

NĀKAMGAD RĪGĀ UZSTĀSIES LAUV

Atcelts. Lauv, Palladium Rīga, 2020. gada 24. maijā
Nākamā gada 24. maijā koncertzālē Palladium uzstāsies viens no šobrīd aktuālākajiem popmūzikas māksliniekiem, multiinstrumentālists un mūzikas producents Lauv, kurš savu straujo popularitāti ieguvis, pateicoties trīskārtējam platīna debijas hitam “I Like Me Better,” un 6. martā gatavojas izdot savu debijas albumu “how i’m feeling”. Koncertā kā īpašais viesis uzstāsies Kanādas drīmpopa duets Babygirl. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 11. oktobrī plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

ARTURS SKUTELIS IZSLUDINA JUBILEJAS KONCERTU

Arturs Skutelis, Palladium Rīga, 2020. gada 6. martā
Atzīmējot muzikālās darbības un debijas albuma “Manī mīt” desmitgadi, hip-hopa mākslinieks Arturs Skutelis izsludina īpašu jubilejas lielkoncertu, kas notiks 2020. gada 6. martā koncertzālē “Palladium”.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!