Par mums

Vai mēs ejam gulēt un mostamies ausīs skanot mūzikai? Patiesībā mūziku mēs saklausām visur un ik brīdi, pat ja tā neskan skaļi. Jo mēs to mīlam! Tieši tāpēc koncertaģentūra FBI kopš dibināšanas 1997. gadā uz Latviju atvedusi vairāk ārzemju mūzikas zvaigznes nekā jebkurš cits. 

Mēs lepojamies ar Foo Fighters, Muse, Black Sabbath, Robija Viljamsa, Keitijas Perijas, Kings of Leon, Pītera Geibriela, Depeche Mode, Ērika Kleptona, Lady Gaga, Kailijas Minogas, Metallica, Rammstein, Enrikes Iglesiasa, R.E.M., Lenija Kravica, Linkin Park, Kiss, Rianas, Eltona Džona, Aerosmith, Ozija Osborna, Pinkas, Simply Red, Stinga, Braiena Adamsa un daudzu citu ārvalstu mūziķu rīkotajiem koncertiem Latvijā. Tāpat arī ar Londonas mūzikla Mamma Mia! viesizrādēm un Kanādas cirka Cirque du Soleil šoviem Saltimbanco un Alegría.

Koncertaģentūra FBI ietilpst BDG koncernā, kas ir vadošā izklaides kompānija Baltijā. Tas devis iespēju mūzikas mīļotājiem no Latvijas apmeklēt spilgtākos izklaides pasākumus arī Igaunijā un Lietuvā, tostarp, Rammstein, Queen + Adam Lambert, Robija Viljamsa, Red Hot Chili Peppers, Maikla Bublē, Šadē, Jamiroquai, Madonnas, Boba Dilana, Metallica, Fila Kolinsa, Andrea Bočelli, Iron Maiden un daudzu citu lielo mūzikas zvaigžņu koncertus. 

Gaidām tevi nākamajos mūzikas notikumos!

 

Kontakti

Adrese: Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Latvija
E-pasts: info@bdg.lv
Tālrunis: 6728 4516

Rekvizīti

SIA BDG concerts
Adrese: Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Latvija
Vienotais reģistrācijas numurs: 40103422688
PVN maks. reģ. Nr. LV40103422688
Banka: "Swedbank" AS
Konta numurs: LV31HABA0551030795601
Bankas kods, BIC/SWIFT kods: HABALV22

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!